Android cihazımızda mono bluetooth kulaklık ile müzik dinleme BT Mono

Android cihazlarımızda mono (tek kanallı) kulaklıklarla müzik dinlemek mümkün! Çoğumuz farketmişizdir bt kulaklıklarla sadece telefon görüşmesi yapabiliyoruz , müzik dinlemek istediğimizde bizden stereo(Çift kanallı dolasıyla çift kulaklık çıkışı)

kulaklık kullanmamız gerektiği uyarısını alırız, yaygın olarak mono kulaklıklar piyasada mevcut ve piyasa fiyatları stereo kulaklıklara göre daha uygun. Müzik dinlemek mümkün değildir… ama BTmono apk ile artık mümkün ,çalışma prensibi basit aslında program çalıştığı andan itibaren telefondaki tüm sesleri kulaklığa aktarıyor ve bizlere mono kulaklıkla müzik dinleme ayrıcalığını sağlıyor.

UYARI:

Ses kalitesi normal kulaklıkla ve stereo bt kulaklıkla alınan sese göre daha düşük. Bir başka  apk ile bu sorunu da çözebiliriz bir sonraki makalemizde onuda paylaşırım.

Google Play link: Tıklayınız.

Güncellemeler:

Hakkında Ünal KAYA

26 Yaşında Web master ve program yazarı, özel bir şirkette üst yönetici.Aslen Diyarbakırlı izmirde yaşamakda Android os. ile ilgili yazılar yazmakda.

7 Yorumlar

  1. bnde bu proğramı indirdim fakat müzik çalara girdikten sonra görüşme sırasında çalamaz diyo ve müziği açmıyo onun için bi başka proğram mı gerekir yoksa ayarlardan filan mım değiştirmek lazım ? yardımcı olursanız sevinirim

  2. Programi indirim kurdum muzik dinleyemiyorum yine bluetooth u aciyorum eslestiriyorum olmuyor neden?

  3. ses kalitesinin arttıran sesı yukseltecek programı da yayınlayacagını soylemıssın ama göremedım rica etsem o programı da gösterebilirmisiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir